سفر به استانبول

استانبول کارت

استانبول کارت

هزینه رفت و آمد در استانبول ، یکی از بزرگترین معضلات سفر به این شهر است که خوشبختانه با استفاده از استانبول کارت ، کاهش می یابد . قیمت استانبول کارت 10 لیر می باشد که آنرا از کیوسک های فروش این کارت میتوان تهیه و در همان مکان یا در ایستگاههای مترو و تراموا شارژ نمایید . در صورت ... ادامه مطلب »

تور رافتینگ استانبول

تور رافتینگ استانبول

تور رافتینگ استانبول طبیعت کوهستانی ترکیه و مناطق عالی و منحصر به فرد این کشور ، آنرا به یکی از مناسب ترین اماکن برای رافتینگ تبدیل کرده است . امروزه که رافتینگ یکی از مهیج ترین تفریحات دنیاست در نقاط مختلف ترکیه میتوانید این تفریح را تجربه کنید . اگر شما تور استانبول را انتخاب کرده اید میتوانید از تور ... ادامه مطلب »

فرودگاه آتاتورک استانبول

فرودگاه آتاتورک استانبول

فرودگاه آتاتورک استانبول فروگاه بین‌المللی آتاتورک ، خانه اصلی هواپیمایی ترکیه و بزرگترین فرودگاه استانبول است . این فرودگاه توسط شرکت ترکی TAV‎ اداره می‌شود و از مهم ترین امکانات شهر استانبول ، محسوب میشود . فرودگاه آتاترک که در بخش اروپایی استانبول است قبلا این فرودگاه در یسیلکوی و ۲۴ کیلومتری مرکز شهر واقع شده بود اما در حال حاضر ... ادامه مطلب »

تور کوهپیمایی استانبول

تور کوهپیمایی استانبول

تور کوهپیمایی استانبول تور کوهپیمایی استانبول مخصوص افرادی ست که از گذراندن وقت در طبیعت لذت میبرند . برای داشتن یک روز آرام و بدون استرس و فرار از زندگی شهری ، می توانید در تور استانبول ، به کوهپیمایی بروید . ترکیه با طبیعت کوهستانی اش ، برای کوهپیمایی بسیار ایده آل است و در واقع یکی از جاهای ... ادامه مطلب »

رستوران اسیر استانبول

رستوران اسیر استانبول

رستوران اسیر استانبول اگر در تور استانبول میخواهید در یک رستوران با قیمت مناسب غذا میل کنید ، رستوران اسیر گزینه خوبی ست . اسیر رستوران ارزان قیمت و مناسبی می باشد که در فاصله ی کیلومتری خیابان استقلال واقع شده است . این رستوران استانبول قبلا معروف به حصیر بود و یکی از آن رستوران هایی است که حتی ... ادامه مطلب »

تور کشتی استانبول

تور کشتی استانبول

تور کشتی استانبول تور کشتی کروز بسفر استانبول از جذابترین و دلچسب ترین تورهای نیم روزی در استانبول است . این تور فوق العاده لذت بخش و هیجان انگیز بوده و  قیمت تور کشتی استانبول بسیار مناسب است و هر فردی در استانبول می تواند از این تفریح استفاده کند . تور کشتی که از تفریحات دریایی استانبول است بسیار ... ادامه مطلب »

نقشه استانبول

نقشه استانبول

نقشه استانبول برای یک گردشگر که تور استانبول را انتخاب کرده ، داشتن نقشه توریستی استانبول و همچنین نقشه مترو استانبول در الویت قرار میگیرد . استانبول شهر یزرگی ست و دیدنی های استانبول بسیار زیادند بنابراین اگر مایل هستید بتوانید از دیدن جاذبه های توریستی این شهر لذت ببرید و از زمان موجود حداکثر استفاده را ببرید ، قبل ... ادامه مطلب »

تور جیپ سافاری استانبول

تور جیپ سافاری استانبول

تور جیپ سافاری استانبول تور جیپ سواری برای گردشگران تور استانبول که هیجان و طبیعت را یکجا می خواهند باور نکردنی ست و خود را ماجراجویانی در کوهستان میبیند .  از چشم اندازهای فوق العاده کوه های زیبا و دره های تنگ و گرد و خاکی ، رودخانه ها و دامنه کوه لذت میبرند . مناظر زیبا و جاده های ... ادامه مطلب »

خیابان های معروف استانبول

خیابان های معروف استانبول

خیابان های معروف استانبول خیابان بغداد استانبول خیابان بغداد از خیابان های معروف استانبول است که امروزه به محل مد غیر رسمی در استانبول تبدیل گشته است و در آن دختران با کفشهای پاشنه بلند انواع مدهای لباس را ارائه کرده یا باشگاه ماشین سواری آن محلی برای ثروتمندان است که با انواع ماشینهای گران قیمت خود به یکدیگر فخر می ... ادامه مطلب »

آب و هوای استانبول

آب و هوای استانبول

آب و هوای استانبول استانبول یک شهر ساحلی با آب و هوای خاص است . تابستان‌های استانبول ، گرم و مرطوب و زمستان‌های استانبول سرد ، بارانی و برفی است . میزان بارش سالیانه استانبول به طور میانگین ۸۷۰ میلی متر است . میزان رطوبت نیز اغلب زیاد است . به طور متوسط بیشترین درجه حرارت در طول ماه‌های مختلف ... ادامه مطلب »