استانبول شهری با جاذبه های متنوع است و همین موضوع گردشگران زیادی را به استانبول می کشاند . از مناطق گردشگری استانبول که بازدید از آن ، برای توریستها بسیار جذاب است . تپه‌های چاملیجا یا بام استانبول است . تپه های چاملیجا در قسمت آسیایی شهر استانبول قرار گرفته اند و از بالای این تپه ها می توان تنگه بسفر ، قسمت اروپائی و همچنین بندرگاه و کشتی های پهلو گرفته در بندر و پل بوغاز استانبول را تماشا کرد . در تور استانبول ، وقتی برای بازدید از این مکان زیبا اختصاص دهید . 

بام استانبول

بام استانبول

 تپه‌های چاملیجا از جاذبه های طبیعی استانبول است که چند سالی ست میزبان مردمی ست که مایلند منظره ای زیبا از استانبول را پیش روی خود داشته باشند . این تپه های استانبول ، ۲۶۸ متر از سطح دریا ارتفاع دارند . بر روی تپه ، ۱۸ گیرنده رادیو و تلویزیون وجود دارد . این روزها تپه‌های چاملیجا استانبول یک مکان توریستی و از جاهای دیدنی استانبول است که رستورانی شیک در آن ساخته شده این تپه توسط درختان احاطه شده و دارای مناظر زیبایی از تنگه بسفر است . چاملیجا برای افرادی که مشتاق عکاسی هستند ، مکان ایده آلی ست . تپه‌های چاملیجا محل مناسبی برای پیک نیک در استانبول است و گردشگران داخلی و خارجی را به خود جلب می کند .  با توجه به زیبایی تپه ، الهام بخش بسیاری از نویسندگان در هنگام نوشتن آهنگ و شعر است . برای رفتن به تپه‌های چاملیجا استانبول ، میتوان پس از رفتن به میدان تکسیم از اتوبوس هایی که به قسمت آسیایی میروند استفاده کرد .

 تپه‌های چاملیجا استانبول

تپه‌های چاملیجا استانبول

 تپه‌های چاملیجا استانبول

تپه‌های چاملیجا استانبول

Chamlija hills of Istanbul

Chamlija hills of Istanbul

آدرس بام استانبول : Kısıklı, Çamlıca Tepesi, 34692 Üsküdar/İstanbul, Turkey

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.