از تفریحات هیجان انگیز استانبول می توان به پارک سرپوشیده موی پارک اشاره کرد . مجموعه سرپوشیده موی پارک استانبول در دو طبقه طراحی شده است و هر طبقه به رده سنی خاصی اختصاص داده شده است . شهربازی موی پارک تا میدان تکسیم ۲۰ کیلومتر ، تا فرودگاه آتاتورک ۱۲ کیلومتر و تا مرکز خرید فروم ۱۲ کیلومتر فاصله دارد . این شهربازی در مرکز خرید مدرن مال اف استانبول قرار دارد و میتواند یکی از تفریحات شما در تور استانبول باشد .

موی پارک

موی پارک

شهربازی موی پارک استانبول

شهربازی موی پارک استانبول

شهربازی موی پارک استانبول حدود ۱۲ هزار متر مربع وسعت دارد و در طبقات مرکز خرید مال آف در منطقه اروپایی استانبول در منطقه ایکیتلی/باشاکشهیر قرار دارد . نزدیکترین ایستگاه مترو به موی پارک استانبول ایستگاه İkitelli Sanayi می باشد . این پارک یکی از بزرگترین شهربازی های سرپوشیده استانبول است و نوسان غول ، شاتل پرسرعت ، تونل سرگرمی ، ترن ، بازی های الکترونیکی ، کارناوال ، چرخ و فلک ، هتل وحشت و بیش از ۲۰ دستگاه مهیج از جذابترین بازی های این پارک محسوب می شوند . این پارک تفریحی با هزینه ای بالغ بر ۳۶ میلیون دلار آمریکا طراحی و ساخته شده است و در حال حاضر یکی از جاهای دیدنی استانبول است . ساعات کار شهربازی موی پارک استانبول از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب است و بلیط ورودی ندارد و هزینه استفاده از این پارک به تعداد اسباب بازیهایی بستگی دارد که از آنها استفاده می کنید .

Moipark Istanbul

Moipark Istanbul

Moipark Istanbul

Moipark Istanbul

آدرس پارک سرپوشیده موی پارک : ۳۴۴۹۰ İkitelli Osb/Başakşehir/Istanbul, Turkey

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.