اگر در تور استانبول در یکی از هتل های منطقه شیشلی اقامت دارید ، دسترسی راحتی به بهرین مراکز خرید استانبول خواهید داشت . اکثر مراکز خرید این محله استانبول در اروپا شناخته شده هستند و از جمله آنها میتوان به جواهیر و متروسیتی اشاره کرد . مرکز خرید متروسیتی در خیابان بیوک دره ، لونت یکم ، قرار دارد و برای وارد شدن به این مرکز خرید میتوان از ورودی های ایستگاه مترو که در نزدیکی این مرکز قرار دارند ، استفاده کرد . برای خرید از مرکز خرید Metro City باید در ایستگاه مترو لونت ، پیاده شوید .

مرکز خرید متروسیتی استانبول

مرکز خرید متروسیتی استانبول

مرکز خرید مترو سیتی استانبول در سال ۲۰۰۳ افتتاح شده است و دارای ۴ طبقه می باشد که ۳ طبقه آن در زیر زمین قرار دارد و از طریق اورودی ایستگاه مترو می توان وارد طبقه سوم آن شد . متروسیتی یکی از شناخته ترین مراکز خرید استانبول می باشد و علاوه برای اینکه برای خرید و سرگرمی است یکی از پاتوق های معروف جوانان استانبول به شمار می آید . مجموعه متروسیتی علاوه بر داشتن مرکز خرید دارای ۳ برج نیز می باشد که یکی از برج ها اداری بوده و دو برج دیگر مسکونی هستند مرکز خرید مجموعه شامل ۱۴۰ فروشگاه با برند های بین المللی و ترکی است و هر یک از طبقات آن دارای سالن های غذاخوری ، کافه تریا و بوتیک های متعددی است . از امکانات جانبی این مرکز خرید می توان به پارکینگی با ظرفیت ۲۵۰۰ خودرو اشاره کرد و معماری منحصر به فرد این مرکز خرید با سقفی از جنس تفلون پوشیده شده با پشم شیشه این حس را به گردشگران القا می کند که در زیر نور خورشید به خرید مشغولند . در های مرکز خرید متروسیتی استانبول از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب به روی بازدیدکنندگان باز است .

مرکز خرید متروسیتی در استانبول

مرکز خرید متروسیتی در استانبول

مرکز خرید متروسیتی استانبول

مرکز خرید متروسیتی استانبول

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.