یکی از جذاب ترین دیدنی های استانبول ، کاخ های رنگارنگ پادشاهان عثمانی ست . تور استانبول فرصتی مناسب برای بازدید از این کاخ هاست . از معروف ترین این کاخها میتوان به Kucuksu اشاره کرد . نام این کاخ از رودهائی که از اطرافش به داخل تنگه بسفر سرازیر می شود گرفته شده است . کاخ گوک سو یا کوچک سو از کاخ های تابستانی پادشاهان عثمانی ست که در بخش آسیایی استانبول ساخته شده است و در میان مسجد سلطان احمد وتنگه بسفر قرار گرفته است .

کاخ گوک سو استانبول

کاخ گوک سو استانبول

کاربرد اصلی کاخ گوک سو استانبول برای اقامتهای کوتاه مدت سلاطین عثمانی ، در این منظقه بوده است . این کاخ به فرمان سلطان عبدالمجید اول (1861-1823 ) ساخته شده و معمار آن مردی ارمنی به نام  Garabet Amira Baryan بوده که این کاخ را به سبک باروک ساخته است و در سال 1857 به اتمام رسید . این کاخ که بوسیله بهترین سنگهای مرمر ایتالیائی تزئین شده است دارای یک زیرزمین و 2 طبقه است که بخش زیرین آن محل آشپزخانه سلطنتی انبار محل خدمتگزاران و سایر خدمات بوده است و در طبقات اول و دوم اطاقهای خانواده سلطنتی بوده که بوسیله بهترین فرشهای گران قیمت ، پرده های دست بافت و لوسترهای  کارخانه بوهم آلمان تزئین شده است . در زمان سلطان  عبدالعزیز (1876-1830 ) قسمتهای مختلف این کاخ مورد مرمت و بازسازی قرار گرفت و تزئینات بسیار زیاد دیگری به آن اضافه گردید . امروزه این کاخ یکی از دیدنی های استانبول است که نمادی از زندگی اشرافی پادشاهان عثمانی ست .

کاخ گوک سو در استانبول

کاخ گوک سو در استانبول

کاخ گوک سو در استانبول

کاخ گوک سو در استانبول

آدرس کاخ گوک سو استانبول : Göksu, Küçüksu Cd., 34815 Beykoz/İstanbul, Turkey
ساعات بازدید از موزه و کاخ گوک سو استانبول : 9:30 صبح تا 5 عصر

Kucuksu Palace Istanbul

Kucuksu Palace Istanbul

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.