مراکز خرید استانبول

مرکز خرید کوزی استانبول

مرکز خرید کوزی استانبول

فاصله مرکز خرید کوزی تا فرودگاه آتاتورک ۴۰ کیلومتر و تا فرودگاه سابیها حدود ۴۰ کیلومتر می باشد . در این مرکز خرید اجناس با کیفیت از برندهای معروف عرضه می شود . مرکز خرید Kozzy دارای فضای قابل توجه آزاد برای نشستن و استراحت است که میتواند خرید را برای شما آسانتر کند . این مرکز خرید یکی از ... ادامه مطلب »

مرکز خرید فلوریا در استانبول

مرکز خرید فلوریا در استانبول

مرکز خرید فلوریا حدود۴۵٫۰۰۰ متر مربع وسعت دارد . آمفی تئاتر روباز آن ، ۹۰۰ نفر و ۱۱ سالن سینمای آن در مجموع ۱۲۸۰ نفر ظرفیت دارند .  در طبقات مختلف مرکز ، داروخانه ، سینما ، فروشگاه ماهی ، رستوران ، شیرینی فروشی ، فروشگاه پوشاک ، اسباب بازی ، لوازم خانگی ، ساعت و کتاب فروشی بچشم میخورد ... ادامه مطلب »

بوتیک های معروف استانبول

بوتیک های معروف استانبول

بوتیک کاتیا استانبول یکی از بوتیک های معروف استانبول بوتیک کاتیا ست که افراد را از هیاهوی منطقه بی اوغلو خیابان استقلال استانبول جدا می کند و به دهه ۱۹۳۰ می برد .  بوتیک کلاه کاتیا در تمام استانبول بینظیر است . خانم کاتیا صاحب این بوتیک که حرفه دوخت و ساخت کلاه را از مادرش خانم اوا یاد گرفته ... ادامه مطلب »

مركز خريد اولیویوم استانبول

مركز خريد اولیویوم استانبول

یکی از مراکز خرید در استانبول که از میدان تکسیم دسترسی راحتی به آن خواهید داشت ، مرکز خرید الیویوم است . برای رفتن به مركز خريد اولیویوم از میدان تقسیم کافی سوار فونی کولر (ایستگاه آن در کنار ایستگاه مترو ست)، شوید و در کاتاباش پیاده شوید و با تراموا به زیتون بورنو بروید و آنجا با ون یا ... ادامه مطلب »

مرکز خرید ترامپ تاور استانبول

مرکز خرید ترامپ تاور در استانبول

مراکز خرید مدرن استانبول با بهترین مرکز خرید دنیا قابل مقایسه هستند و در بین مراکز خرید اروپا ، رتبه دارند . ترامپ تاورز یکی از این مراکز است . مرکز خرید ترامپ تاور استانبول یک تجربه خرید جدید در یکی از ۵ شهر بزرگ دنیا را برای شما به همراه دارد . ۱۷۵ فروشگاه با ارائه یک ترکیب منحصر ... ادامه مطلب »

مرکز خرید پالادیوم استانبول

مرکز خرید پالادیوم استانبول

مرکز خرید پالادیوم 190 فروشگاه دارد و با این اوصاف یکی از بزرگترین مراکز خرید استانبول است . برندهایی مانند تامی هیلفیگر ، زارا ، پیر کاردین و همچنین شعبه های اوت لت آدیداس و گپ در این مرکز فعال هستند . پالادیوم به عنوان یکی از مراکز لوکس و متنوعی که در استانبول هست بجز فروشگاهها شامل سالن تئاتر ... ادامه مطلب »

مرکز خرید متروسیتی استانبول

مرکز خرید متروسیتی استانبول

مرکز خرید مترو سیتی استانبول در سال ۲۰۰۳ افتتاح شده است و دارای ۴ طبقه می باشد که ۳ طبقه آن در زیر زمین قرار دارد و از طریق اورودی ایستگاه مترو می توان وارد طبقه سوم آن شد . متروسیتی یکی از شناخته ترین مراکز خرید استانبول می باشد و علاوه برای اینکه برای خرید و سرگرمی است یکی ... ادامه مطلب »

مرکز خرید زورلو استانبول

مرکز خرید زورلو استانبول

مرکز خرید زورلو در استانبول بیش از ۲۰۰ فروشگاه ، ۴۰ کافه و رستوران دارد و برندهای معروف دنیا مانند دولچه و گابانا ، ولنتینو ، سنت لورن ، تیفانی اند کو ، فندی ، دیور ، لویی ویتون ، پرادا ، بربری ، کاوالی و چندین و چند برند دیگر در این مرکز به چشم می خورند . مجتمع زورلو ... ادامه مطلب »

مرکز خرید ایستینه پارک استانبول

مرکز خرید ایستینه استانبول

مرکز خرید ایستینه پارک استانبول مرکز خرید ایستینه پارک در منطقه ساریر استانبول واقع شده است . istinye park mall با مساحتی بالغ بر 242000 متر مربع در ‏سال 2007 افتتاح شده است . این مرکز خرید با معماری خاص و سقف شیشه ایی خودش ، در کنار فروشگاه های ‏محیط بیرونی ، مرکز تفریحی کودکان با مساحتی در حدود ... ادامه مطلب »

مرکز خرید آتاکوی پلاس استانبول

مرکز خرید آتاکوی پلاس استانبول

مرکز خرید آتاکوی پلاس استانبول مرکز خرید اتاکوی پلاس در سال ۲۰۱۰ در این منطقه آتاکوی استانبول افتتاح شده است . منطقه آتاکوی در نزدیکی فرودگاه آتاتورک استانبول ، در قسمت اروپایی واقع شده است و در سالهای اخیر بسیار گستره شده است و مجتمع های مسکونی زیادی در این منطقه ساخته شده است که جمعیت این منطقه را چندین برابر نموده ... ادامه مطلب »