رستوران های استانبول

رستوران چانگا استانبول

رستوران چانگا دراستانبول

رستوران چانگا در سال ۱۹۹۹ میلادی در نزدیکی میدات تکسیم استانبول افتتاح شد و در مدت زمان کوتاهی با سرآشپز خود “پیتر گوردن” در بین بهترین رستوران های ترکیه قرار گرفت . این رستوران که در ساختمان هنرهای معاصر ۱۹۰۳ واقع شده در سال ۲۰۰۲ توسط مجله رستوران در بین ۵۰ رستوران برتر جهان در جایگاه ۳۹ قرار گرفت . ... ادامه مطلب »

رستوران زوما استانبول

رستوران زنجیره ای زوما در استانبول

اگر به طعم غذاهای ژاپنی علاقه دارید یا میخواهید برای اولین بار طعم غذاهای ژاپنی را بچشید ، در تور استانبول میتوانید ، به رستوران زوما بروید و یکی از بهترین غذاهای ژاپنی را میل کنید . رستوران های بین المللی استانبول خصوصا رستوران های زنجیره ای ، علاوه بر آنکه برای گردشگران جذابیت دارند ، در میان مردم ترکیه ... ادامه مطلب »

رستوران پارک سمدان استانبول

رستوران پارک سمدان استانبول

رستوران پارک سمدان استانبول در بین مردم شهر بسیار محبوب است و محل مناسبی برای برگزاری مراسم از جمله تولد و قرارهای کاری به حساب می رود . فرش قرمز ، شمع های در وردی ، صندلی های چرم قسمت بار ، رو میزی های سفید و منظره زیبای باغ ، ترکیب زیبایی را ایجاد کرده و این رستوران را ... ادامه مطلب »

رستوران اولوس 29 استانبول

رستوران اولوس 29 استانبول

رستوران اولوس 29 استانبول رستوران اولوس ۲۹ استانبول یک رستوران های مدرن و شیک در استانبول است . رستوران Ulus29 در دسامبر سال ۱۹۹۳ افتتاح شده و هر روز در حال گسترش و پیشرفت است . رستوران اولوس ۲۹ بر روی تپه ای در محله مجلل و با کلاس اولوس قرار دارد . محل غذاخوری داخلی دارای کف چوبی و ... ادامه مطلب »

رستوران میکلا استانبول

رستوران میکلا استانبول

رستوران میکلا استانبول رستوران میکلا از رستورانهای مورد علاقه مردم استانبول است . با افتتاح رستوران Mikla استانبول در سال ۲۰۰۵ در بالاترین طبقه  Marmara Pera، موج جدیدی از هواداران سبک های ترکیبی از میان علاقه مندان به رستوران های مختلف سر برآوردند . این گروه خاص هنوز هم شیفته ترکیب شگفت انگیز سبک اسکاندیناویایی و ترکی توسط آشپزهای این ... ادامه مطلب »

رستوران ۳۶۰ استانبول

رستوران ۳۶۰ استانبول

رستوران ۳۶۰ استانبول رستوران ۳۶۰ استانبول در طبقه بالای ساختمان تاریخی Misir یا بعبارتی در پنت هاوس یک آپارتمان متعلق به قرن ۱۹ مشرف به سفارت های قدیمی در بی اوغلو ، قرار دارد .  این رستوران یک نمای ۳۶۰ نفس گیر از استانبول تا کلیسای سنت آنتوان به شما نشان میدهد . سراسر تنگه بسفر به مسجد ایاصوفیه و ... ادامه مطلب »

رستوران های استانبول

رستوران های استانبول کباب‌خانه سلطان‌احمد استانبول کباب یکی از مهم ترین غذاهای ترکی و آسیایی بشمار می آید که در استانبول هم میتوانید طعم های متفاوت آنرا بچشید . کباب‌خانه سلطان‌احمد بهترین کباب را به مشتریان ارائه می‌دهد . کباب علی نازیک و مرغ مزه‌دارشده سلطان ، هوش از سرتان می‌برد . علاوه بر غذاهای خوشمزه و لذیذ ، شخص ... ادامه مطلب »