در تور استانبول فرصت لذت بردن از جاذبه های گردشگری متنوع را از دست ندهید . استانبول طبیعت زیبا و چشم نوازی دارد و در دامان این طبیعت میتوانید ساعات خوشی را در کنار خانواده تجربه کنید . یکی از زیباترین پارک های استانبول که پیشنهاد میکنم در طول سفرتان حتما از آن بازدید کنید ، پارک بتانیک است . در این پارک که به پارک ملت مشهد شباهت زیادی دارد ، اسباب بازی نیز برای بازی کودکان در نظر گرفته شده است . Botanik Park یکی از تفریحات استانبول است که از آن لذت خواهید برد.
پارک بتانیک استانبول

پارک بتانیک استانبول

در بین بزرگراهها و ساختمان های بلند ، باغ بسیار زیبای بوتانیک وجود دارد . برای رفتن به پارک بتانیک دو راه وجود دارد یکی بلوار gunes و دیگری آتاشهیر . فاصله بین این دو وردی پارک ، حدود 4 کیلومتر می باشد . پارک پر از دریاچه های متعددی ست که منظره زیبایی را خلق می کنند البته یک رودخانه نیز از وسط این پارک می گذرد . با قرار گرفتن در فضای پارک ، از هیاهوی شهر و دود و دم و ترافیک خبری نیست .

بتانیک پارک استانبول

بتانیک پارک استانبول

از سال 1995 ساخت و نهال کاری بتانیک پارک استانبول آغاز شد و از سال 2002 این پارک به روی عموم گشوده شد . پارک بتانیک 35 هکتار است و حدود 500 درخت دارد . در این پارک استانبول که در منطقه باکرکوی قرار دارد پرندگان و گیاهان گوناگونی از نقاط مختلف دنیا جمع آوری شده و به نمایش گذاشته شده اند . بازدید از باغ پرنگان و باغ گیاهان بتانیک پارک استانبول برای همه سنین جذاب می باشد .  رستورانها و و کافه ها و سایر خدمات گردشگری نیز در پارک ارائه می شود . بتانیک پارک یکی از زیباترین جاهای دیدنی استانبول بشمار می آید .

بتانیک پارک استانبول

بتانیک پارک استانبول

آدرس بتانیک پارک استانبول : Osmaniye, İncirli Kavsağı D-100 Yanyolu, 34146 Bakırköy/İstanbul, Turkey

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.