در تور استانبول اگر بازدید از جاذبه های گردشگری استانبول را در برنامه سفرتان گنجانده اید ، پیشنهاد میکنم حتما از موزه یخی استانبول بازدید کنید . یخ های این موزه که در نزدیکی آکواریوم تورکوآزو قرار دارد ، از کشور سوئد و مگاپول استانبول جمع آوری شده است . دمای موزه یخی ۵ درجه زیر صفر است و به همین خاطر لباس اسکیمویی به بازدید کنندگان داده میشود . این موزه یکی از زیباترین جاهای دیدنی استانبول است که در تمام ایام سال پذیرای گردشگران می باشد .
 Ice Museum Istanbul

موزه یخی استانبول

Ice Museum Istanbul در یکی از بزرگترین مراکز خرید استانبول یعنی فروم و در نزدیکی آکواریوم تورکوآزو قرار گرفته است  و مساحتی حدود ۱۴۰۰ مترمربع دارد . در موزه یخ استانبول ۳۴ هیکل جالب و کشتیهای ویکینگ به طول ۷ متر و یک خانه ویکینگ نیز طراحی شده است اما تم آن هر ۶ ماه تغییر میکند . این موزه زیبا در روزهای بهاری لذت  زمستان و دیدن تصاویر زیبا از جانداران ، تجربه قطب شمال ، نوشیدن کافه و آب میوه در ظروف یخی و عبور از تونل های زیبا و بررسی وقایع ورود ویکینگها به استانبول یا میکلاگارد به قول ویکینگها را امکان پذیر می کند . ۷۰ تن از یخهای موزه از رودخانه تورن سوئد خریداری شده  و ۱۰۰ تن از مگاپول استانبول جمع شده است . ورود به موزه از طریق تونلهای یخی زیبا صورت میگیرد.  در بخش اول ، ورود ویکینگها به استانبول در سال ۸۸۰ توضیح داده شده است و  به آن اسم زیبای میکلاگارد یعنی سرزمین حفظ شده را داده اند حتی یک دست نوشته از یکی از ویکینگها به اسم هالودان به یک سرباز ویکینگی در ایاصوفیه یافت شده است، در بخشی دیگر اسکاندیناوی و قطب شمال را برای شما تداعی میکند . در بخش سوم هنر یخی در روشنایی سحر انگیز با نوشیدن آب میوه رایگان همراه است . این موزه یکی از جذابترین موزه های استانبول است .

موزه یخی استانبول

موزه یخی استانبول

موزه یخ استانبول

موزه یخ استانبول

آدرس موزه یخ استانبول : Kocatepe Mah. Pasa Cad B1 Blok No:2 Istanbul Forum Avm Bayrampasa – Istanbul 34045 Turkey
ساعات کاری موزه یخ استانبول : از 10 صبح تا 10 شب

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.