در تور استانبول دیدنی های زیادی پیش روی گردشگران است که جذابیت بسیاری دارند . این شهر پر از کاخ ها و موزه هایی ست که زندگی مردم ترکیه و پادشاهان این کشور را به تصویر می کشد و از جاهای دیدنی استانبول بشمار می آیند . پیشنهاد میکنم در سفر به استانبول از کاخ فلوریا بازدید کنید . این کاخ که روزی توسط مصطفی آتاتورک برای اقامت استفاده میشده ، حال کاربری موزه دارد .  
کاخ فلوریا استانبول

کاخ فلوریا استانبول

عمارت فلوریا در سال 1935 در محله فلوریا در منطقه باکرکوی و  بر روی دریای مرمره ساخته شده و  طراحی داخلی این عمارت نمونه زیبائی از طراحی قرن بیستم است . دستور ساخت این کاخ توسط شهرداری استانبول صادر شد و در ماه اوت 1935 به آتاتورک تقدیم شد . کاخ فلوریا توسط روسای جمهور ترکیه در فصل تابستان مورد استفاده قرار می گرفته ، ابتدا آتاتورک این عمارت را بعنوان مکانی برای گذراندن تابستان انتخاب نمود که تا به امروز این سنت پا بر جا بوده و ادامه یافته ست . آتاتورک ، آخرین بار ، 6 ماه پیش از مرگ خود در این کاخ اقامت داشت . عمارت دریایی آتاتورک ، عمارتی T شکل است که دور نمای بسیار زیبایی دارد و نمای آن در هنگام غروب دو چندان می شود .

کاخ فلوریا در استانبول

کاخ فلوریا در استانبول

این عمارت با یک اسکله چوبی 70 متری به ساحل شنی متصل شده است . یک طبقه از عمارت شامل یک سالن پذیرایی ، اتاق مطالعه ، اتاق خواب و حمام می باشد . زیربنای عمارت فلوریا با احتساب اسکله چوبی ، 602 متر مربع می باشد . بیشه نزدیک به این کاخ که به بیشه آتاتورک معروف بود حالا به پارک عمومی فلوریا تبدیل شده است . این عمارت نیز برای پذیرایی مهم و جلسات علمی استفاده شد . در میان بازدید کنندگان معروف این عمارت می توان به پرنس ادوارد ، دوک ویندسور و والیس همسرش و دوشس ویندزور اشاره کرد . دسترسی به این موزه از طریق مترو و اتوبوس امکان پذیر است . ایستگاه مترو فلوریابر روی خط هالکالی تنها 500 متر از این کاخ فاصله دارد . در سفرتان بازدید از این کاخ که یکی از زیباترین دیدنی های استانبول است را از دست ندهید .

Florya Mansion Istanbul

Florya Mansion Istanbul

 

اطلاعات کاخ فلوریا استانبول :

آدرس قصر فلوریا استانبول : Basınköy, 34153 Bakırköy/İstanbul, Turkey
تلفن موزه فلوریا استانبول : 902124265151
ساعات بازدید از موزه فلوریا : 9 صبح تا 4 عصر بجز دوشنبه و پنجشنبه

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.