اگر به دنیای دایناسورها علاقمندید در تور استانبول میتوانید به پارک موضوعی دایناسورها در مرکز خرید فروم سر بزنید . پارک ژوراسیک یکی از جاهای دیدنی استانبول است که برای کوچک و بزرگ بسیار جذاب است . در این پارک که به ژوراسیک لند مشهور است 70 دایناسور شبیه سازی ، استخوان ها و تخم های دایناسورهای غول پیکر بچشم می خورد .

پارک ژوراسیک استانبول

پارک ژوراسیک استانبول

ژوراسیک لند از جاذبه های گردشگری استانبول است که هم آموزنده است و هم سرگرم کننده و در فضایی به مساحت ۱۰ هزار متر مربع بنا شده است . این موزه یکی از کامل ترین موزه ها در مورد از انواع دایناسورهاست که حدود ۶۵ میلیون سال قبل نسلشان منقرض شده است . ژوراسیک لند استانبول دارای بزرگترین سینمای ۶ بعدی در ترکیه است . در این پارک موزه ، آزمایشگاهی به منظور یادگیری و سرگرمی و فروشگاهی برای فروش محصولات خاص در این مجموعه تعبیه شده است . از دیگر بخشهای موزه ژوراسیک میتوان به یک سالن نمایش انیمیشنی ، محوطه کاوش ، بزرگ ترین سرزمین بازی لیزر ترکیه ، محلی برای برگزاری جشن تولد و یک کافه اشاره کرد .

ژوراسیک لند استانبول

ژوراسیک لند استانبول

همانطور که گفتیم ژوراسیک لند در مرکز خرید فروم و در منطقه بایرام پاشا قرار دارد . برای رفتن به این پارک موضوعی که یکی از موزه های استانبول است ، در هر نقطه ای از استانبول که باشید فقط کافی است خود را به یک ایستگاه مترو برسانید و در ایستگاه کارتال تپه – کوجا تپه از قطار پیاده شوید . ساعات بازدید از پارک ژوراسیک استانبول از ۱۰ صبح تا ۷ عصر می باشد و هزینه ورودی این پارک 20 دلار است .

بلیط ژوراسیک لند استانبول

بلیط ژوراسیک لند استانبول

آدرس پارک ژوراسیک استانبول : Kocatepe Mahallesi, Paşa Cd, 34045 İstanbul/Bayrampaşa/İstanbul, Turkey

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.