نقشه استانبول

در تور استانبول یکی از چیزهایی که مورد استفاده گردشگران قرار میگیرد نقشه این شهر است . نقشه استانبول انواع مختلفی دارد و هر گردشگر با توجه به نیاز خود ، نسبت به تهیه نقشه اقدام می کند . خوشبختانه با وجود گوشی های اندروید میتوان نرم افزارهای نقشه و مسیریاب را روی گوشی نصب کنید و با تعین مقصد آسانترین مسیرهای دسترسی را پیدا کنید .

نقشه استانبول

نقشه استانبول

برای یک گردشگر که تور استانبول را انتخاب کرده ، داشتن نقشه توریستی استانبول و همچنین نقشه مترو استانبول در الویت قرار میگیرد . استانبول شهر یزرگی ست و دیدنی های استانبول بسیار زیادند بنابراین اگر مایل هستید بتوانید از دیدن جاذبه های توریستی این شهر لذت ببرید و از زمان موجود حداکثر استفاده را ببرید ، قبل از هر چیزی داشتن یک نقشه با جزییات کامل برای شما لازم است . همچنین با داشتن یک نقشه مترو استانبول میتوانید در هزینه های سفرتان صرفه جویی کنید چون همانطور که میدانید هزینه حمل و نقل با تاکسی بسیار بالاست . برای سفر استانبول نقشه های متنوعی از جمله نقشه های جغرافیایی ، نقشه هتل ها و … طراحی شده است . مسلما داشتن یک نقشه جامع استانبول راهنمای خوبی برای سفرتان خواهد بود .

نقشه استانبول

نقشه استانبول

نقشه فارسی استانبول

نقشه فارسی استانبول

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.