فرودگاه آتاتورک استانبول

با انتخاب تور استانبول هوایی ، یکی از مسایل مهم برای گردشگران ، فرودگاه استانبول است . استانبول دارای 2 فرودگاه است که یکی در قسمت اروپایی و دیگری در قسمت آسیایی ست که می توانید موقع رزرو تور ، پروازی را انتخاب کنید که در فرودگاه دلخواه شما می نشیند . فرودگاه بین‌المللی آتاتورک استانبول یکی از مهم‌ ترین فرودگاه‌های ترکیه است که در قسمت اروپایی استانبول قرار دارد . پروازهای مسافری بیشترین تعداد پروازهای فرودگاه بین‌المللی آتاتورک را تشکل می‌دهند . فرودگاه آتاتورک ، مقصد اصلی پروازهای داخلی و خارجی است و یک پایانه مهم برای صنعت گردشگری ترکیه به حساب می‌آید .

فرودگاه آتاتورک استانبول

فرودگاه آتاتورک استانبول

فروگاه بین‌المللی آتاتورک ، خانه اصلی هواپیمایی ترکیه و بزرگترین فرودگاه استانبول است . این فرودگاه توسط شرکت ترکی TAV‎ اداره می‌شود و از مهم ترین امکانات شهر استانبول ، محسوب میشود . فرودگاه آتاترک که در بخش اروپایی استانبول است قبلا این فرودگاه در یسیلکوی و ۲۴ کیلومتری مرکز شهر واقع شده بود اما در حال حاضر و با گسترش محدوده استانبول فرودگاه درون شهر قرار گرفته است . فرودگاه آتاتورک دارای چهار ترمینال است : ترمینال ۱ برای پروازهای داخلی ، ترمینال ۲ برای پروازهای بین المللی ، ترمینال ۳ برای پروازهای باری ، ترمینال هواپیمایی عمومی . در تور استانبول برای رفت و آمد به فرودگاه آتاتورک استانبول نیاز نیست که حتما ترانسفر بگیرید ، برای راحتی مسافران در این فرودگاه ،  وسایل نقلیه عمومی فراهم است ، وسائل نقلیه عمومی از فرودگاه به مرکز استانبول عبارتند از : تاکسی ، اتوبوسهای ویژه HAVATAS ، شاتلهای HAVAS و مترو . که  می توانید با توجه به شرایط خود و بررسی هزینه حمل و نقل عمومی در استانبول ، هر یک از آنها را انتخاب کنید .

فرودگاه آتاترک استانبول

فرودگاه آتاترک استانبول

فرودگاه بین المللی آتاتورک استانبول

فرودگاه بین المللی آتاتورک استانبول

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.