رستوران ۳۶۰ استانبول

در تور استانبول یکی از چیزهایی که نباید از دست نداد ، چشیدن طعم اصیل غذاهای ترکی ست . در شهر استانبول رستوران های خوبی برای صرف غذا وجود دارد . رستوران های استانبول از نظر قیمت و کیفیت ، تنوع زیادی دارند اما به هر جهت رستوران های استانبول به گرانی رستوران های دبی نیستند و با هزینه خوبی میتوان یک غذای عالی میل کنید . یکی از این رستوران های شیک استانبول ، رستوان 360 درجه است .

رستوران ۳۶۰ استانبول

رستوران ۳۶۰ استانبول

رستوران ۳۶۰ استانبول در طبقه بالای ساختمان تاریخی Misir یا بعبارتی در پنت هاوس یک آپارتمان متعلق به قرن ۱۹ مشرف به سفارت های قدیمی در بی اوغلو ، قرار دارد .  این رستوران یک نمای ۳۶۰ نفس گیر از استانبول تا کلیسای سنت آنتوان به شما نشان میدهد . سراسر تنگه بسفر به مسجد ایاصوفیه و دریای مرمره از این رستوران قابل رویت است در ضمن رستوران 360 در استانبول برنده چندین جایزه بین المللی شده است . رستوران ۳۶۰ درجه برای ناهار و شام سرویس می دهد و میتوانید بعد از خرید از مراکز خرید استانبول برای صرف غذا به این رستوران بروید  . در تور استانبول این رستوران یک مکان عالی برای چشیدن مزه های مدرن در ترکیه با غذاهای بین المللی و انتخاب نوشیدنی های منحصر به فرد است . رستوران ۳۶۰ در تعطیلات آخر هفته به مرکز تفریحی تبدیل میشود با موسیقی زنده و حضور هنرمندان با استعداد و اجرای زنده رستوران ۳۶۰ استانبول مفهوم یک تجربه غذاخوری متفاوت است . این رستوران استانبول بهترین مکان برای ارائه ترکیبی از غذاهای سنتی ترکیه و غذاهای بین المللی است . آدرس  رستوران ۳۶۰ استانبول : Istiklal Caddesi Misir Apt. No:311 K:8 ، Beyoglu – Istanbul

360-restaurant3-qpr 360-restaurant2-qpr

رستوران ۳۶۰ استانبول

رستوران ۳۶۰ استانبول

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.