رستوران اسیر استانبول

در تور استانبول ، غذاهای خوشمزه ترکی شما را وادار می کند که به رستوران های استانبول سری بزنید . خوشبختانه تمیزی رستوران ها در استانبول یکی از مهم ترین دلایل رضایت گردشگران از صرف غذا در این رستوران هاست و با خیال راحت میتوانید یک غذای لذیذ ، میل نمایید . میتوانید موقع سفارش غذا از مواد بکار رفته در آن بپرسید تا غذایی مطابق ذائقه تان ، انتخاب کنید . البته کباب هاب ترک بیشتر از هر چیز دیگری به ذائقه ایرانی ها ، نزدیک است . یکی از رستورن هایی که میتوانید در آن کباب های خوشمزه میل کنید ، رستوران اسیر است . 

رستوران اسیر استانبول

رستوران اسیر استانبول

اگر در تور استانبول میخواهید در یک رستوران با قیمت مناسب غذا میل کنید ، رستوران اسیر گزینه خوبی ست . اسیر رستوران ارزان قیمت و مناسبی می باشد که در فاصله ی کیلومتری خیابان استقلال واقع شده است . این رستوران استانبول قبلا معروف به حصیر بود و یکی از آن رستوران هایی است که حتی بر سر درب ورودی آن هیچ بنر و تابلویی نصب نشده است . رستوران اسیر استانبول از یک فضای معمولی برخوردار است و پیش غذاهای متنوع و غذای اصلی شامل گوشت و ماهی را ارائه می دهد . بهترین پیش غذاهای رستوران اسیر استانبول شامل : تاپیک (یک پیش غذای ارمنی) ، بومبا (که در زبان ترکی بمب نامیده می شود  و اسمی نامربوط با غذا ست ) ، نوعی خوراک لوبیا (گرم سرو می شود ) ، سالاد صدف ، فاوا ، ماهی خام طعم دار و … می باشد . می توانید از منوی رستوران پیش غذاهای متنوعی را انتخاب کنید . سرو غذاهای دریایی در رستوران به فصل و روز آن بستگی دارد زیرا مستقیما از صیادان خریداری می شود . پیدا کردن محل پارک برای ماشین کاری دشوار است . نمای جانبی رستوران نیز چندان مناسب و دلپذیر نمی باشد . ولی وجود ایستگاه پلیس در نزدیکی آن ، آنجا را به محلی امن تبدیل کرده است . در تور استانبول اگر به خیابان استقلال رفتید ، غذاهای دریایی رستوران اسیر را تجربه کنید .

رستوران اسیر استانبول

رستوران اسیر استانبول

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.