تور کوهپیمایی استانبول

گردشگران تور استانبول وقتی به این شهر وارد می شوند دوستان دارند تمام تفریحات این شهر را تجربه کنند . یکی از تفریحات استانبول که نسبتا جالب و هیجان انگیز است ، تور کوه پیمایی ست . این تور را میتوانید از طریق هتل محل اقامت خود یا سایت های مربوطه رزرو کنید و ساعاتی را در کوهستانهای اطراف استانبول سپری کنید .

تور کوهپیمایی استانبول

تور کوهپیمایی استانبول

تور کوهپیمایی استانبول مخصوص افرادی ست که از گذراندن وقت در طبیعت لذت میبرند . برای داشتن یک روز آرام و بدون استرس و فرار از زندگی شهری ، می توانید در تور استانبول ، به کوهپیمایی بروید . ترکیه با طبیعت کوهستانی اش ، برای کوهپیمایی بسیار ایده آل است و در واقع یکی از جاهای تفریحی ترکیه  کوهستانهاست . می توانید با تورهای مختلف در استانبول به کوهپیمایی بروید . یکی از بهترین تورها ، تور روستای Yalova Thermal Uvezpinar است . در ابتدا شما یک پیاده روی راحت ۲ ساعته در مسیرهای اطراف روستا خواهید داشت . در پایان پیاده روی به آبشار Sudusen (سودوسن) خواهید رسید و ناهار را در آن جا صرف خواهید کرد . منوی ناهار اختیاری است . می توانید از باربیکیو در کنار آبشار و طبیعت بکر آن لذت ببرید و ساعات خوشی را در این قسمت تور استانبول تجربه کنید .

تور کوهپیمایی استانبول

تور کوهپیمایی استانبول

تور کوهپیمایی در استانبول

تور کوهپیمایی در استانبول

تور کوهپیمایی در استانبول

تور کوهپیمایی در استانبول

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.