تور رافتینگ استانبول

تور استانبول در خرید خلاصه نمیشود و شما میتوانید قسمتی از وقت خود را برای تفریحات استانبول اختصاص دهید . شهر توریستی استانبول که سالانه میزبان گردشگران زیادی ست امکانات و خدمات زیادی برای تفریح و گردش فراهم کرده است . در میان تفریحات متعدد تور رافتینگ استانبول از تورهای جذاب و چند ساعته است که میتوانید از طریق میز گردشگری هتل ، نسبت به رزرو آن اقدام کنید .

تور رافتینگ استانبول

تور رافتینگ استانبول

طبیعت کوهستانی ترکیه و مناطق عالی و منحصر به فرد این کشور ، آنرا به یکی از مناسب ترین اماکن برای رافتینگ تبدیل کرده است . امروزه که رافتینگ یکی از مهیج ترین تفریحات دنیاست در نقاط مختلف ترکیه میتوانید این تفریح را تجربه کنید . اگر شما تور استانبول را انتخاب کرده اید میتوانید از تور قایق سواری در رودخانه استانبول که هر روز در روستای Dokuzdegirmen  (دکوزدیگرمن ) برگزار می شود ، لذت ببرید . به محض ورد به روستا ، تور شما با گشت و گذار در روستا و صرف چای در نزدیکی رودخانه Melen آغاز می شود . سپس تجهیزات کامل ، پوشاک و لباس مناسب در اختیار شما قرار می گیرد . اکنون ماجراجویی شما شروع می شود و حدود ۱٫۵ – ۲ ساعت در فاصله نزدیک به ۱۱km قایق سواری خواهید کرد و سپس برای ناهار توقف خواهید کرد و پس دوش گرفتن و تعویض لباسهایتان به استانبول باز خواهید گشت . وسایل مورد نیاز برای تور رافتینگ کفش پیاده روی راحت و مناسب برای سطوح ناهموار،  بطری آب ، دوربین ، تی شرت و حوله میباشد در ضمن تور رافتینگ برای کسانی که مشکلاتی از جمله آسم ، دیابت و صرع دارند مناسب نیست .

تور رافتینگ استانبول

تور رافتینگ استانبول

تور رافتینگ

تور رافتینگ

هزینه تور رافتینگ استانبول

هزینه تور رافتینگ استانبول

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.