تور جیپ سافاری استانبول

در تور استانبول فرصت لذت بودن از تفریحات این شهر رو از دست ندین  . تفریحات استانبول  تنوع زیادی دارند و برای رده های سنی مختلف قابل اسفاده اند . یکی از تورهای جذاب که ساعتهای خوشی را میتوانید در آن سپری کنید ، تور جیپ سافاری است . در این تور میتوانید در کنار اعضای خانواده باشین و ناهار را باهم میل نمایید . 
تور جیپ سافاری استانبول

تور جیپ سافاری استانبول

تور جیپ سواری برای گردشگران تور استانبول که هیجان و طبیعت را یکجا می خواهند باور نکردنی ست و خود را ماجراجویانی در کوهستان میبیند .  از چشم اندازهای فوق العاده کوه های زیبا و دره های تنگ و گرد و خاکی ، رودخانه ها و دامنه کوه لذت میبرند . مناظر زیبا و جاده های پر هیجان همگی در این تور برای شما لحظاتی فراموش نشدنی خواهد بود . در این تور علاوه بر تجربه هیجان در جیپ سافاری ، شما می توانید زیبایی های طبیعی استانبول را ببینید و از دیدن مناطق بکر لذت ببرید . طول تور حدود  ۹ ساعت می باشد و شما می توانید یک روز به یاد ماندنی در کنار خانواده و یا دوستان خود داشته باشید . خارج شدن از شلوغی شهر و دیدن طبیعت زیبای استانبول ، دره ها ، جنگل و ماجراجویی ، آن هم در یک روز فوق العاده است . هزینهتور جیپ سافاری استانبول شامل ترانسفر رفت و برگشت ، بیمه ، ناهار و لیدر میشود و وسایل مورد نیاز تور جیپ سافاری نیز کلاه ، عینک آفتابی ، کرم ضدآفتاب و کفش راحتی می باشد .

تور جیپ سافاری استانبول

تور جیپ سافاری استانبول

 

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.