برای رزرو بلیط هواپیما تهران – استانبول ، ایرلاین های خارجی و داخلی متعددی از جمله ترکیش ، پگاسوس ، آسمان ، اطلس جت  ، ماهان  و ایران ایر به گردشگران تور استانبول پیشنهاد می شود اما قیمت بلیط هواپیما ایران ایر به استانبول و تنوع ساعات پرواز ایران ایر به استانبول از جمله دلایلی هستند که انتخاب ایرلاین ایران ایر را در الوویت قرار می دهد . البته اکثر مسافران نیز از خدمات این ایرلاین رضایت دارند . 
بلیط ایران ایر به استانبول

بلیط ایران ایر به استانبول

ایرلاین ایران ایر در سال 1324 تاسیس شد و تا سال 1341 تنها ایرلاین ایرانی ، محسوب میشد . شرکت هواپیمایی ملی ایران حدود نیم قرن است که با انرژی و پشتکار در خدمت مردم ایران می باشد . هواپیمایی ایران ایر یکی از فعالترین شرکت های هواپیمایی در مسیر تهران به استانبول میباشد . دلیل اصلی انتخاب تور استانبول با پرواز ایران ایر توسط ایرانیان عزیز ، مناسب بودن قیمت پرواز ایران ایر به استانبول ، ارائه خدمات مناسب و داشتن پرسنل خوشرو و مهربان است . در ایام هفته می توانید بلیط چارتر ایران ایر به استانبول نیز تهیه کنید . در فصل زمستان اکثر پروازهای تهران استانبول ایران ایر ، صبح به شب می باشد که اقامت در هتل را برای گردشگران راحت تر می کند . قیمت بلیط ایران ایر به استانبول با توجه به تقاضا ، تغییر می کند .

بلیط ایران ایر به استانبول

بلیط ایران ایر به استانبول

اطلاعات پرواز تهران استانبول

 • مبدا : تهران                                                             مقصد : استانبول
 • مدت پرواز تهران تا استانبول :                                 ۳ ساعت و ۲ دقیقه
 • فاصله هوایی تهران تا استانبول :                                 ۲۰۴۳ کیلومتر

  پرواز ایران ایر به استانبول

  پرواز ایران ایر به استانبول

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.